Zentropy (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Categories
jv: Kategori

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: General
jv: Umum

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Footer first column
jv: Footer kolom pertama

en: Footer second column
jv: Footer kolom keloro

en: Footer third column
jv: Footer kolom ketelu

en: Footer fourth column
jv: Footer kolom kepapat

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Triptych first
jv: Triptych pertama

en: Triptych middle
jv: Triptych tengah

en: Triptych last
jv: Triptych pungkasan
