Zentropy (7.x-2.0-beta10) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Types
lt: Tipai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Triptych first
lt: Pirmas triptikas

en: Triptych middle
lt: Vidurinis triptikas

en: Triptych last
lt: Paskutinis triptikas
