Zero Point (7.x-1.10) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Register
ar: التسجيل

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Logout
ar: خروج

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Style
ar: نمط

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Above
ar: أعلاه

en: Layout settings
ar: إعداد النسق

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
