Zero Point (7.x-1.12) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
