Zero Point (7.x-1.13) - en to pt translation catalogue (38 entries)

en: Home
pt: Início

en: Register
pt: Registro

en: Content
pt: Conteúdo

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Buscar

en: Center
pt: Central

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Logout
pt: Sair

en: Display breadcrumb
pt: Exibir trilha de navegação

en: Search results
pt: Resultados da busca

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Info
pt: Informações

en: Style
pt: Estilo

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Above
pt: Acima

en: Orange
pt: Laranja

en: Layout settings
pt: Configurações de layout

en: Rounded corners
pt: Cantos arredondados

en: User 1
pt: Usuário 1

en: User 2
pt: Usuário 2

en: User 3
pt: Usuário 3

en: User 4
pt: Usuário 4

en: User 5
pt: Usuário 5

en: User 6
pt: Usuário 6

en: Theme development settings
pt: Configurações de desenvolvimento de tema

en: Rebuild theme registry on every page.
pt: Reconstruir registro de tema em cada página.

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Jump to Navigation
pt: Pular para Navegação

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Date only
pt: Apenas data
