Zero Point (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: not verified
bn: যাচাইকৃত নয়

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Left sidebar
bn: বাম সাইডবার

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Log out
bn: লগ আউট

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Above
bn: উপরে

en: My account
bn: আমার এ্যাকাউন্ট

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
