Zero Point (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: not verified
bo: ར་སྤྲོད་བྱས་མེད་པ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Search
bo: འཚོལ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Taxonomy terms
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Above
bo: གོང་དུ

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Rounded corners
bo: ཟླུམ་ཟུར།

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
