Zero Point (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Comments
cy: Sylwadau

en: not verified
cy: heb ei wirio

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Search
cy: Chwilio

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Default
cy: Diofyn

en: Header
cy: Pennawd

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Mission statement
cy: Mynegiad cenhadaeth

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: Style
cy: Arddull

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Above
cy: Uwchben

en: Orange
cy: Oren

en: My account
cy: Fy nghyfrif

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
