Zero Point (7.x-1.4) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: Footer
ht: Pye paj

en: My account
ht: My account (AK)
