Zero Point (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: not verified
mn: батлагдаагүй

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Main menu
mn: Гол цэс
