Zero Point (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Register
ca: Registra

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Comments
ca: Comentaris

en: not verified
ca: no verificat

en: Login
ca: Entrada

en: Search
ca: Cerca

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Default
ca: Per defecte

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Log in
ca: Entra

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Logout
ca: Sortir

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Mission statement
ca: Missió

en: Node settings
ca: Paràmetres del node

en: Log out
ca: Surt

en: Style
ca: Estil

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Above
ca: A sobre

en: My account
ca: El meu compte

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Jump to Navigation
ca: Salta a Navegació

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
