Zero Point (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Register
ne: दर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: not verified
ne: रुजूगरिएको छैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Log out
ne: लगआउट

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
