Zero Point (7.x-1.7) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ
