Zero Point (7.x-1.7) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: My account
pa: ਮੇਰਾ ਅਕਾਊਂਟ
