Zero Point (7.x-1.7) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Search
ps: لټون

en: Default
ps: تلواله

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Log in
ps: ننوتون

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Log out
ps: وتون

en: Style
ps: ډول

en: Above
ps: پورته

en: My account
ps: زما ګڼون
