Zero Point (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: not verified
th: ยังไม่ยืนยันความถูกต้อง

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Taxonomy terms
th: แง่อนุกรมวิธาน

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Mission statement
th: เป้าหมาย

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Above
th: ด้านบน

en: My account
th: บัญชีผู้ใช้ของฉัน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
