Zero Point (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (35 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Register
vi: Đăng ký

en: Content
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Comments
vi: Bình luận

en: not verified
vi: chưa được kiểm chứng

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Default
vi: Mặc định

en: Taxonomy terms
vi: Các phân loại

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Logout
vi: Thoát

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Mission statement
vi: Tuyên bố sứ mệnh

en: Log out
vi: Đăng xuất

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Above
vi: Bên trên

en: Orange
vi: Da cam

en: My account
vi: Tài khoản cá nhân

en: Layout settings
vi: Cấu hình bố cục

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
