Zero Point (7.x-1.8) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Comments
be: Каментары

en: not verified
be: госць

en: Search
be: Пошук

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Header
be: Загаловак

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Banner
be: Банэр

en: Logout
be: Выйсці

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Mission statement
be: Місыя

en: Log out
be: Выйсці

en: You are here
be: Вы тут

en: Above
be: Вышэй

en: My account
be: Мой рахунак

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
