Zero Point (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Comments
bs: Komentari

en: Search
bs: Pretraga

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Style
bs: Stil

en: Above
bs: Iznad

en: My account
bs: Moj profil
