Zero Point (7.x-1.8) - en to lo translation catalogue (18 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
