Zero Point (7.x-1.8) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Log in
mk: Најави ме

en: Log out
mk: Одјави ме

en: My account
mk: Мојата сметка
