Zero Point (7.x-3.2) - en to fa translation catalogue (46 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Content
fa: محتوا

en: No
fa: خیر

en: Login
fa: ورود

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Large
fa: بزرگ

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Normal
fa: عادی

en: Logout
fa: خروج

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Info
fa: اطلاعات

en: Style
fa: سبک

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Above
fa: بالا

en: Orange
fa: نارنجی

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش

en: User 1
fa: کاربر ۱

en: User 2
fa: کاربر ۲

en: User 3
fa: کاربر ۳

en: User 4
fa: کاربر ۴

en: User 5
fa: کاربر ۵

en: User 6
fa: کاربر ۶

en: Theme development settings
fa: تنظیمات توسعه پوسته

en: Author & date
fa: نویسنده و تاریخ

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Sky
fa: آسمان

en: Nature
fa: طبیعت

en: Ivy
fa: پیچک

en: Ink
fa: جوهر

en: Sangue
fa: خون

en: Sidebars layout
fa: آرایش نوارهای جانبی

en: Block icons
fa: شمایل‌های بلوک

en: Page icons
fa: شمایل‌های صفحه

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
