Zero Point (7.x-4.10) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Home
ky: Кол арын

en: Content
ky: Утка

en: No
ky: Чок

en: « first
ky: « бирги

en: last »
ky: сөөлгү »

en: Main menu
ky: Кол меню

en: Page top
ky: Арын кырында
