Zero Point (7.x-4.12) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: You are here
is: Tú ert her

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: Search form
is: Leitifelt
