Zero Point (7.x-4.17) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: You are here
fy: Jo binne hjir

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Main menu
fy: Haadmenu
