Zero Point (7.x-4.17) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
