Zero Point (7.x-4.20) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Register
lt: Registruotis

en: Content
lt: Turinys

en: No
lt: Ne

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Help
lt: Pagalba

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Button
lt: Mygtukas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Orange
lt: Oranžinė

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: wide
lt: platus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Date only
lt: Tik data

en: Display social links at the bottom of the page
lt: Rodyti socialines nuorodas puslapio apačioje
