Zero Point (7.x-4.20) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Help
my: အကူအညီ

en: Large
my: အကြီး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
