Zero Point (7.x-4.4) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: not verified
ast: ensin comprobar

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Default
ast: Predefiníu

en: Large
ast: Grande

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Mission statement
ast: Declaración de la misión

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
