Zero Point (7.x-4.4) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: not verified
bg: непроверено

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Large
bg: Голям

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Mission statement
bg: Мисия

en: Right
bg: Дясно

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
