Zero Point (7.x-4.4) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Register
et: Registreeru

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: not verified
et: verifitseerimata

en: No
et: Ei

en: Login
et: Sisselogimine

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Large
et: Suur

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Logout
et: Logi välja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Mission statement
et: Missioon

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: You are here
et: Sa oled siin

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Page titles
et: Lehe tiitlid

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Main menu
et: Peamenüü

en: wide
et: lai

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: narrow
et: kitsas
