Zero Point (7.x-4.4) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: not verified
hy: չի ստուգվել

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Large
hy: Մեծ

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Left
hy: Ձախ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ
