Zero Point (7.x-4.4) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Register
kk: Тіркеу

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: not verified
kk: тіркелмеген

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Large
kk: Ірі

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Mission statement
kk: Мақсаты

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
