Zero Point (7.x-4.4) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: not verified
ml: പരിശോധിച്ചിട്ടില്ല

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Left sidebar
ml: ഇടത്തെ വശപ്പട്ട

en: Right sidebar
ml: വലത്തെ വശപ്പട്ട

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
