Zero Point (7.x-4.6) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: not verified
ka: შეუმოწმებელი

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Large
ka: დიდი

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
