Zero Point (7.x-4.6) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: not verified
km: មិន​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Large
km: ធំ

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Logout
km: ចេញ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Mission statement
km: សេចក្តី​ថ្លែងការណ៍​បេសកកម្ម​

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
