Zero Point (7.x-4.6) - en to pl translation catalogue (86 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Register
pl: Rejestracja

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: not verified
pl: niezweryfikowany

en: No
pl: Nie

en: Login
pl: Zaloguj

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Default
pl: Domyślny

en: Large
pl: Duże

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: Normal
pl: Zwykły

en: Logout
pl: Wyloguj

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Mission statement
pl: Misja strony

en: Node settings
pl: Ustawienia węzła

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Style
pl: Styl

en: Lime
pl: Limonka

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Rounded corners
pl: Zaokrąglane narożniki

en: User 1
pl: Użytkownik 1

en: User 2
pl: Użytkownik 2

en: User 3
pl: Użytkownik 3

en: User 4
pl: Użytkownik 4

en: User 5
pl: Użytkownik 5

en: User 6
pl: Użytkownik 6

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Page titles
pl: Tytuł strony

en: Below
pl: Poniżej

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Title separator
pl: Separator tytułu

en: Theme development settings
pl: Ustawienia deweloperskie skórki

en: Display content type
pl: Pokaż rodzaj zawartości

en: Display author name
pl: Wyświetl nazwę autora

en: Display comment count
pl: Pokaż liczbę komentarzy

en: Author & date
pl: Autor i data

en: Display author's username
pl: Pokaż nazwę użytkownika autora

en: Front page title
pl: Tytuł strony głównej

en: Set text of front page title
pl: Ustaw tekst tytułu strony głównej

en: Site title | Site slogan
pl: Tytuł strony | Slogan strony

en: Site slogan | Site title
pl: Slogan strony | Tytuł strony

en: Site title | Site mission
pl: Tytuł strony | Misja strony

en: Enter a custom page title for your front page
pl: Wpisz własny tytuł strony głównej

en: Other page titles
pl: Inne tytuły strony

en: Set text of other page titles
pl: Ustaw tekst tytułów innych stron

en: Page title | Site slogan
pl: Tytuł podstrony | Slogan strony

en: Page title | Site title
pl: Tytuł podstrony | Tytuł strony

en: Page title | Site mission
pl: Tytuł podstrony | Misja strony

en: Meta keywords
pl: Słowa kluczowe meta

en: Enter a comma-separated list of keywords
pl: Wpisz listę słów kluczowych rozdzielonych przecinkiem

en: Meta description
pl: Opis meta

en: Main menu
pl: Menu główne

en: wide
pl: szerokie

en: Sky
pl: Niebo

en: Block icons
pl: Ikony bloków

en: Page icons
pl: Ikony strony

en: User 7
pl: Użytkownik 7

en: User 8
pl: Użytkownik 8

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Hide vocabulary: @vocabulary
pl: Ukryj słownik: @vocabulary

en: Date only
pl: Tylko data

en: narrow
pl: wąski
