Zero Point (7.x-4.6) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: Logout
se: Logge eret

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
