Zero Point (7.x-4.6) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Register
sl: Registracija

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: No
sl: Ne

en: Login
sl: Prijava

en: None
sl: Brez

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Logout
sl: Odjava

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Mission statement
sl: Poslanstvo

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
