Zero Point (7.x-4.6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: not verified
ta: சரிபார்க்கப்படவில்லை

en: No
ta: இல்லை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
