Zero Point (7.x-4.6) - en to uk translation catalogue (69 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Register
uk: Реєстрація

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: not verified
uk: не перевірено

en: No
uk: Ні

en: Login
uk: Вхід

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Large
uk: Велике

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Normal
uk: Звичайне

en: Logout
uk: Вихід

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Display breadcrumb
uk: Відображати рядок навіґації

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Mission statement
uk: Формулювання місії

en: Node settings
uk: Налаштування матеріалу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Style
uk: Стиль

en: Lime
uk: Лимонний

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: User 1
uk: Користувач 1

en: User 2
uk: Користувач 2

en: User 3
uk: Користувач 3

en: User 4
uk: Користувач 4

en: User 5
uk: Користувач 5

en: User 6
uk: Користувач 6

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Page titles
uk: Заголовки сторінок

en: Below
uk: Нижче

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Title separator
uk: Роздільник заголовків

en: Theme development settings
uk: Налаштування розробки теми

en: Main menu
uk: Головне меню

en: wide
uk: широкий

en: Sky
uk: Небо

en: Nature
uk: Природа

en: Ink
uk: Перо

en: Page icons
uk: Піктограми сторінок

en: User 7
uk: Користувач 7

en: User 8
uk: Користувач 8

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Google Plus
uk: Google +

en: Date only
uk: Тільки дата

en: narrow
uk: вузький
