Zero Point (7.x-4.8) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Login
sr: Пријављивање

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Main menu
sr: Главни мени
