Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Upload
ar: رفع

en: Fields
ar: الحقول

en: Widget type
ar: نوع الويدجة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
