Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Upload
az: Yükləmə

en: Fields
az: Sahələr

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
