Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Upload
be: Загрузіць

en: Fields
be: Палі

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
