Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Upload
de: Hochladen

en: Fields
de: Felder

en: Widget type
de: Steuerelementtyp

en: Original image
de: Originalbild

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Private Key
de: Privater Schlüssel

en: Record
de: Datensatz

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Are you sure you want to reset this field item? Video is removed from the material and ziggeo server only after saving the material.
de: Möchten Sie das Feld wirklich zurücksetzen? Das Video wird nur aus dem Material und vom Ziggeo-Server gelöscht, nachdem das Material gespeichert wurde.
