Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Upload
eu: Igo

en: Fields
eu: Eremuak

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
