Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Upload
id: Unggah

en: Fields
id: Bidang isian

en: Widget type
id: Jenis widget

en: Original image
id: Gambar asli

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
