Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
