Ziggeo video service (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Upload
ku: بارکردن

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
